Skórzane etui na telefon do Google Pixel 6a

58 produktów

152.50 x 71.80 x 8.90 mm

1080 x 2400 px (6.10") 431 ppi

G1AZG, GX7AS, GB62Z, GB17L

Etui skórzane Google Pixel 6a

Wiele osób zadaje sobie pytanie dlaczego miałbym / miałabym wybrać Google Pixel 6a zamiast Pixela 6? Google 6a zachował przyciągający wzrok wygląd, jednocześnie pakując wiele najlepszych funkcji tego telefonu w ramkę, która jest mniejsza i lżejsza. Pixel 6a ma ten sam procesor, co flagowce. Urządzenie ponadto jest potężnym narzędziem fotograficznym, a dodatkowo gigant technologiczny obiecuje aktualizacje Androida i zabezpieczeń na nadchodzące lata.

Warto takie urządzenie zabezpieczyć bezpiecznym etui na lata. Trudno jest ocenić wytrzymałość etui bez konkretnego modelu wskazanego do oceny. Ogólnie rzecz biorąc, etui skórzane są uważane za bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia, ponieważ skóra jest naturalnym materiałem o wysokiej wytrzymałości. Warto jednak nadmienić, że skóry licowe czy lakierowane są bardziej trwałe od nubukowych.

Etui z tworzywa sztucznego lub TPU (termoplastyczny poliuretan) również mogą być trwałe, ale ich wytrzymałość będzie zależała od jakości materiału i sposobu wykonania. Etui z tworzywa sztucznego mogą być mniej trwałe częściej się szczerbią niż etui skórzane, ale są również lżejsze i tańsze.

Ogólnie rzecz biorąc, wytrzymałość etui zależy od materiału, z którego jest wykonane oraz sposobu wykonania. Pokrowce Surazo są wykonywane z wysoką pieczołowitością, gdzie producentowi zależy na jakości materiałów. Etui skórzane do Google Pixel 6a są uważane za bardzo trwałe, podczas gdy etui z tworzywa sztucznego i tkaniny mogą być mniej wytrzymałe, choć niektóre modele z tych materiałów mogą być równie trwałe jak etui skórzane.

Wygląd telefonu komórkowego
58 produktów
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 278 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-17
Profesjonalizm na każdym etapie zakupów
2023-12-20
Wszystko sprawnie i szybko
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel