Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zwierzęce motywy na skórach! Zobacz jak prezentują się skóry licowe i nubukowe w nowej odsłonie.

2021-05-23
Zwierzęce motywy na skórach! Zobacz jak prezentują się skóry licowe i nubukowe w nowej odsłonie.

Zwierzęce motywy na etui są od dawna popularne w naszym kraju. Szczególnie kobiety lubią je stosować, pokazując miłość do konkretnych gatunków zwierząt. Dzięki motywom zwierzęcym, również pokazujemy naszą wyrozumiałość i zgodność z ich naturą, czyli wybierając etui zwierząt łagodnych, pokazujemy łagodną naturę i w wypadku zwierząt agresywnych, pokazujemy nasz mocny charakter i nieustępliwość. Jeśli dopiero poznajemy świat etui zwierzęcych, dziś odpowiemy na pytanie, które motywy cieszą się największym uznaniem i po które warto jest sięgać w tym sezonie. Zapraszamy!

Skóry Cayme – motyw, który może się nam spodobać

Jeśli jesteśmy fanami ładnego obicia skórzanego na naszym etui, ta propozycja jest jak najbardziej dla nas. Popularne już skóry cayme są bardzo modną opcją w tym sezonie, ponieważ pokazują nawiązanie do elegancji skóry, która jest wykorzystana do produkcji etui. Oczywiście mowa o samym motywie skóry, ponieważ nie jest to motyw wykorzystujący w żaden sposób prawdziwą skórę, dzięki czemu nie musimy obawiać się o dobro zwierząt. Motyw skóry cayme jest w pełni syntetyczny i polega na wykorzystaniu tworzywa sztucznego, tak więc jest to tylko odwzorowanie prawdziwej skóry, która jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.

Skóry Cyme są proponowane w różnych barwach, niemniej jednak najbardziej popularnym kolorem będzie wiśniowy. Ten powinniśmy znaleźć najczęściej w sieci, ponieważ jest to kolor typowy, wykorzystywany do tego typu motywu. W innych wypadkach może to być barwa bardziej ciemna, zmierzająca nawet do koloru stricte czarnego. Dzięki temu każda osoba może dobrać do siebie skórę Cayme (w tym także może to być gustowne rozwiązanie dla każdego faceta).

Jeśli chodzi o skóry cayme, warto wyróżnić także pozostałe kolory, które możemy znaleźć w ofercie. Jest nim przykładowo kolor green, czyli zielony. Pozwoli nam on idealnie dopasować takie etui zarówno do kobiety jak i do mężczyzny. Wszystko zależne jest w tym momencie już od własnych preferencji względem kolorów.

Wersja skóry cayme red jest proponowana kobietom, które szukają jakości i elegancji, natomiast wersja skóry cayme black jest przypisywana męskiej części klienteli. Jeśli jednak nasze preferencje odnośnie kolorów są niestandardowe, możemy skóry cayme stosować jako kolory unisex, które sprawdzą się w wypadku każdego użytkownika.

Jakie wzory są najbardziej popularne w wypadku etui?

Na świecie żyją zwierzęta, które od zawsze intrygowały nas pod względem swojego umaszczenia. Skutkiem tego, wiele produktów opiera się na konkretnych gatunkach, które cechują się bardzo niestandardowym pokryciem kolorystycznym, bądź jedynym w swoim rodzaju układem kolorów, które przypisywane jest wyłącznie temu jedynemu gatunkowi.

Skutkiem tego, najbardziej popularne etui wybierane są w kolorach takich jak centki, które posiada pantera. Inni użytkownicy wybierają natomiast bardziej niestandardowe realizacje, takie jak skóra, którą posiada przykładowo wąż.

Smart magnet RFID Cayme czy Wallet Case Pantera?

Na samym końcu możemy sprawdzić już konkretne wersje etui, które wykonane są w odpowiednich wariantach tematycznych i kolorystycznych. Każda opcja skierowana jest do klientów, którzy wybierają nie tylko wygląd i kolor, ale także konkretną funkcjonalność.

Tym samym, zarówno Smart Magnet RFID Cayme jest opcją dobrą do wyboru, jak i Wallet Case Pantera. Jeśli jednak bardziej patrzymy na wygląd naszego etui i szukamy czegoś bardzo eleganckiego (przykładowo na prezent), wtedy lepszym wyborem może okazać się Smart Magnet RFID Cayme, ponieważ wygląda na zdecydowanie bardziej gustowny.

Jeśli jednak liczymy bardziej na funkcjonalność naszego etui, wtedy możemy zastosować Wallet Case Pantera, ponieważ daje nam on możliwość stosowania naszego etui jako portfela. Dzięki temu, będziemy mogli cieszyć się dostępem do wszystkich kart i dokumentów bez potrzeby zabierania ze sobą dodatkowego portfela. W wypadku prezentu, takie rozwiązanie będzie odpowiednie dla osób, które cenią sobie bardziej funkcjonalność, niż wygląd.

 

Pokaż więcej wpisów z Maj 2021
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 281 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-20
Wszystko sprawnie i szybko
2023-12-04
Wszystko w porządku super etui polecam
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel