Blog

Jak powinna wyglądać maseczka ochronna? Zobacz wytyczne!
Jak powinna wyglądać maseczka, byśmy mogli uznać ją za ochronną? To bardzo często pojawiające się pytanie. Ty również chciałabyś poznać na nie odpowiedź? Zajrzyj do naszego tekstu! Prezentujemy w nim informacje zgodne z wytycznymi konsultanta krajowego ds. chorób zakaźnych dla maseczek przeznaczonych dla osób, które nie wykonują zawodów medycznych oraz nie potwierdzono u nich aktywnego zakażenia COVID 19.
Przeczytaj więcej
Do kiedy będziemy nosić maseczki?
Do kiedy będziemy nosili maseczki? To jedno z pytań, które pojawia się najczęściej w zapytaniach wyszukiwarki internetowej. Jaka będzie na nie odpowiedź? Sprawdzamy!
Przeczytaj więcej
Rodzaje maseczek wielorazowych
Tematem maseczek nie schodzi z tapety od kilku miesięcy. Jakie dokładnie rodzaje maseczek wielorazowych mamy do wyboru? Co czeka nas w kategorii maseczki wielorazowe? Poniżej prezentujemy kilka propozycji.
Przeczytaj więcej
Koronawirus - jak zabezpieczyć osoby starsze?
Choć koronawirus nadal powoduje wiele pytań i wątpliwości, to zdążyliśmy już się o nim czegoś dowiedzieć. Na podstawie obserwacji fachowcy ustaliliśmy, że istnieje grupa osób, która jest szczególnie narażona na poważny przebieg koronawirusa.
Przeczytaj więcej
  Zaufane Opinie IdoSell
  4.84 / 5.00 267 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-07-18
  szybka realizacja, super jakość
  2023-04-16
  Profesjonalna obsługa , terminowo , produkty jak zawsze jakość najwyższa
  pixel