Eleganckie i gustowne! Sakiewki na bilon.

2021-09-06
Eleganckie i gustowne! Sakiewki na bilon.

Sakiewki na bilon coraz częściej wracają do mody. Nic dziwnego, albowiem to właśnie one mogą zapewnić nam dostęp do „drobnych”, które w dzisiejszych czasach przydają się bardziej, niż może się nam wydawać. Dzieje się tak, albowiem w dobie płatności zbliżeniowych, coraz częściej zapominamy o zabraniu ze sobą portfela. To z kolei tworzy sytuację, przez które brak moment może być dla nas bardzo trudny. W jakich sytuacjach przydadzą się nam monety i dlaczego warto mieć sakiewkę na bilon? Sprawdźcie Państwo sami!

Wygoda i funkcjonalność

Sakiewka na bilon gwarantuje nam pełną swobodę ruchu, ponieważ nie zajmuje miejsca, a jednocześnie jest w stanie przechować dla nas kilka monet, które mogą okazać się istotne w momencie, kiedy za nasze zakupy nie możemy zapłacić kartą. Jak okazuje się często w praktyce, małe sklepiki szczególnie w miejscowościach nie są wyposażone w odpowiednie terminale. Skutkiem tego, płatność w takich miejscach odbywa się wyłącznie przy pomocy gotówki. Jeśli śpieszymy się na spotkanie, a za oknem jest gorąco i akurat zapomnieliśmy naszego portfela, sakiewka załadowana w bilon może nam bardzo pomóc. Podobnie jest w miejscach, gdzie szybko chcemy kupić bilet do komunikacji miejskiej. W niektórych biletomatach potrafią wysiadać płatności kartą, skutkiem czego sakiewka na bilon może uchronić nas przed mandatem.

Miej sakiewkę i gotówkę w każdy miejscu!

Dzięki zastosowanemu brelokowi nie będziemy zapominać o sakiewce. Jest to jeden z jej największych plusów, ponieważ możemy przyczepić ją do naszych kluczy, skutkiem czego będzie nam ona towarzyszyć podczas każdego wyjścia (czy tego chcemy, czy nie). Skutkiem tego, zawsze będziemy mieć dostęp do określonej gotówki, która może się nam niespodziewanie przydać w każdym momencie.

W takim momencie możemy zapomnieć naszego portfela i posługiwać się zarówno kartą, telefonem z NFC a także smartwatchem wyposażonym w NFC, mając jednocześnie dostęp do gotówki, która także jest ważna, szczególnie w małych miastach, do których często udajemy się na urlopy czy wakacje!

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2021
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 278 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-25
Etui zgodne z opisem. Świetnie się prezentuje,wykonane z wysokiej jakości skóry.
2023-12-20
Wszystko sprawnie i szybko
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel