Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Częste przyczyny uszkodzenia portfela

2023-01-31
Częste przyczyny uszkodzenia portfela

Wydawać by się mogło, że portfele powinny służyć dobrze przez długie lata. Jednak w praktyce można zauważyć, że często ulegają uszkodzeniu. Jakie są tego przyczyny? Sprawdzamy!

Nadmierne wypychanie

Najczęstszą przyczyną zniszczeń portfela jest jego nadmierne wypychanie. Zapominając o tym, że przestrzeń w naszym portfelu jest ograniczona, próbujemy umieścić w nim, ile się da. I tak do portfela nie tylko wkładamy karty płatnicze i pieniądze, ale również wizytówki, karty członkowie, czy drobne przedmioty. Im będzie ich więcej, tym materiał będzie bardziej się odkształcał i łatwiej będzie uszkodzić portfel.

Noszenie w kieszeni

Noszenie w kieszeni również prowadzić do jego uszkodzenia, ponieważ przez to jest bardziej narażony na wycieranie. Co więcej, jeśli dorzucimy do kieszeni klucze, czy inne gadżety, to portfel może się jeszcze porysować.

Nieodpowiednia pielęgnacja oraz jej brak

Nieodpowiednia pielęgnacja, jak i jej całkowity brak może także doprowadzić do uszkodzeń. Na pewno z takich działań nie powinny rezygnować osoby korzystające ze skórzanych portfeli, ponieważ to one wymagają od nas odpowiedniej konserwacji, jak również ochrony przed pęknięciami.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2023

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 281 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-17
Profesjonalizm na każdym etapie zakupów
2024-02-16
Wszystko OK.Polecam
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel