Co wybrać Wallet Case czy portfel i Slim Covera? Sztuka wyboru

2021-04-13
Co wybrać Wallet Case czy portfel i Slim Covera? Sztuka wyboru

Wybór etui do naszego telefonu nie jest prostym zadaniem. Szczególnie w momencie, gdy na rynku panuje tak szeroki wybór, który daje nam wiele możliwości do wykorzystania. Skutkiem tego, warto poszukać różnych wariantów i spośród nich wybrać taki, który ma za sobą najwięcej argumentów. Dlatego sprawdzimy dziś różnice między takimi modelami etui jak Wallet Case i Slim Cover. Zapraszamy!

Wallet Case czy Slim Cover – wprowadzenie.

Na samym początku należy zacząć od tego, że oba rozwiązania są w zasadzie funkcjonalne. Niemniej jednak każde z nich cechuje się idealnym pomysłem dla danej grupy odbiorców, która lubi konkretne rozwiązania. Dlatego też Wallet Case nie przypasuje osobom, które są zwolennikami Slim Cover i na odwrót. Warto jednak wiedzieć, że jedna z tych propozycji jest bardziej uniwersalna, o czym opowiemy na samym końcu. Aktualnie skupmy się na tym, co daje nam zarówno Wallet Case i Slim Cover.

Wallet Case – dlaczego warto go kupić?

Jak sama nazwa wskazuje, Wallet Case łączy w sobie dwa produkty. Do naszej dyspozycji jest bowiem w głównym stopniu etui, które dodatkowo połączone jest z funkcjonalnością portfela. Otrzymujemy więc produkt końcowy, który spełnia założenia obu produktów, co jest dla wielu z nas bardzo istotne.

Niemniej jednak portfel dodany do etui zajmuje więcej miejsca w kieszeni, co często nie sprawdza się u osób, które lubią spodnie z bardzo wąsko wyprofilowanymi spodniami i ich kieszeniami. Jeśli nie lubimy w kieszeni trzymać czegoś odstającego, Wallet Case faktycznie może nam przeszkadzać. Niemniej jednak daje nam także możliwość noszenia tylko jednego elementu, zamiast etui i portfela w obu kieszeniach oddzielnie.

Jeśli więc lubimy w drugiej kieszeni trzymać klucze do domu, bądź naszego auta, wtedy Wallet Case jest rozwiązaniem odpowiednim dla nas. Mamy bowiem portfel w etui, dzięki czemu zajmujemy tylko jedną kieszeń naszych spodni, zamiast dwóch kieszeni, dla dwóch elementów.

Kolejnym plusem jest bez wątpienia fakt, iż nasz Wallet Case ma wszystkie elementy (karty, bilon, papierki, telefon) w jednym miejscu, przez co minimalizujemy możliwość zagubienia ważnych dokumentów, pieniędzy, bądź kart płatniczych.

Slim Case – co za nim przemawia?

Z kolei Slim Case to produkt przygotowany dla minimalistów, którzy potrzebują maksymalnej ilości miejsca w swojej kieszeni. Często jest to trudne do osiągnięcia, ponieważ nawet i nasze telefony potrafią być w dzisiejszych czasach bardzo duże i szerokie, dzięki czemu większe etui, takie jak Wallet Case nie wchodzi w grę.

Slim Case jest produktem bardzo uniwersalnym, który nie zajmuje dużo miejsca i wygląda zawsze odpowiednio i świeżo. Dodatkowo możemy za nim schować naszą kartę płatniczą, tak więc jeśli tylko ona jest nam potrzebna danego dnia, możemy udać się na miasto bez własnego portfela.

Jest to rozwiązanie dobre, choć w tym wypadku musimy dbać o nasz telefon dwa razy mocniej, nie pozostawiając go w miejscach publicznych, bądź takich, które mogą paść łupem kogoś zupełnie obcego. Musimy po prostu zwracać uwagę na nasz telefon, ponieważ za nim jest jeszcze karta płatnicza, bądź nasz dowód osobisty (czyli elementy, których nie możemy zgubić, wychodząc na miasto).

Kto wygrywa? Werdykt ostateczny!

Wiemy już jakie są plusy i minusy każdego z powyższych etui. Czas więc rozsądzić, które z nich jest lepsze.

Zwycięzca mógł być tylko jeden, dlatego pomimo większych rozmiarów, w tym pojedynku wygrywa zdecydowanie Wallet Case, który daje nam zdecydowanie większą funkcjonalność. Większość z nas powinna docenić także fakt, że możemy wziąć wszystkie potrzebne nam elementy, bez potrzeby używania portfela. Jest to bardzo istotne, ponieważ zajmujemy tylko jedną kieszeń i w drugiej mamy miejsce na wszystkie elementy.

Owszem, w wypadku Slim Case również jest podobnie, jednak do Slim Case nie zapakujemy reszty dokumentów i kart, przez co jest to rozwiązanie tylko dla osób, które biorą małą ilość dokumentacji ze sobą.

Wallet Case jest więc naszym numerem jeden, który gorąco polecamy!

 

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2021
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 276 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-13
Piekne etui, piękny odcień czerwieni, wytłoczka według własnych wyborów. Jestem zachwycona. Kontakt e - mailowy od początku zamówienia po realizację na najwyższym poziomie. Dostawa ekspresowa. To mój trzeci zakup i na pewno nie ostatni. Polecam.
2023-12-20
Wszystko sprawnie i szybko
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel