Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kupujesz etui? Zobacz jakie bezpieczne płatności wspieramy na stronie!

2021-05-18
 Kupujesz etui? Zobacz jakie bezpieczne płatności wspieramy na stronie!

Bezpieczne płatności są podstawą każdego, dobrego sklepu internetowego. Nic dziwnego, ponieważ to właśnie one określają nasze zadowolenie i dają nam możliwość wyboru odpowiedniej płatności, której ufamy. Dlatego tak ważne jest, aby zapewnić dziś kupującym pełen komfort i dostęp do wszystkich platform, które mogą mieć dla nich ogromne znaczenie. Dziś omówimy sobie wszystkie znane i cenione formy płatności, które są bezpieczne i z których możemy korzystać. Opowiemy nieco na temat zabezpieczeń i wszystkiego, co związane jest właśnie z owymi formami płatności. Zapraszamy!

Płatności kartą – zacznijmy od nich

Płatność kartą jest najstarszą metodą, która dostępna jest w sieci. To od niej zaczął się e-handel, który trwa do dziś i który znamy w takiej formie. Dlatego też płatności kartą są najlepiej opracowane, ponieważ nad bezpieczeństwem transakcji pracowało najwięcej ludzi w historii sieci internetowej. Wiele lat udoskonalania form płatności kartami przekłada się dziś na nasze bezpieczeństwo podczas wykonywania danych transakcji. Skutkiem tego, możemy być pewni tego, że podczas wykonywania płatności kartą jesteśmy zupełnie bezpieczni (dokonując płatności w znanym i bezpiecznym miejscu, jakim jest sklep internetowy, który sobie obraliśmy na nasze zakupy).

Pamiętajmy że jeśli zakupy wykonywane są w bezpiecznym sklepie internetowym, wtedy nasza transakcja jest faktycznie nadzorowana przez organ zabezpieczający płatność, czyli przez firmy, które udostępniły nam wspomniane karty. Dzięki temu nie ma możliwości na to, aby nasza karta została udostępniona osobom trzecim lub wykorzystana inaczej przez sklep.

Płatności kartą możemy uznać za pierwsze, godne wyboru rozwiązanie. Co prawda wielu konsumentów po dzień dzisiejszy nie ufa tej metodzie, niemniej jednak, kiedy tylko pierwszy raz przełamiemy się płacąc kartą w sieci, zaczniemy korzystać z tego na bieżąco. Wszystko dzięki zaufaniu i wygodzie, jaką daje nam właśnie ta forma płatności za przedmioty.

PayU – znany pośrednik płatności w Polsce

PayU to znana i ceniona marka, która dziś jest wykorzystywana przez miliony Polaków w różnych częściach kraju. Wykonujemy płatności poprzez PayU, ponieważ ta metoda jest nam często bardzo dobrze znana z innych sklepów bądź dla przykładu z platformy Allegro, na której do tej pory wykonywaliśmy wiele transakcji.

PayU to marka, która pozwala nam wykonać bezpieczne, szybkie i wygodne zakupy, dlatego też jej wybór wydaje się wręcz oczywisty. Na całe szczęście PayU dociera do coraz większej ilości sklepów, dlatego też możemy skorzystać z tej formy płatności w wielu miejscach. Warto dodać, że PayU oferuje dziś także do odroczonych form płatności, które także będą postępować i będą dostępne w coraz to większej ilości miejsc w sieci.

PayPal – kolejna metoda, która zainteresuje kontrahentów

PayPal to ciekawa metoda płatności, która także jest godna polecenia. Jest ona bez wątpienia bezpieczna i odpowiednia dla kontrahentów, którzy przykładowo dostają środki od rodziny z innych państw, właśnie na swoje konto PayPal.

Sama metoda płatności również zakrawa o bardzo dalekie czasy, jeśli chodzi o historię płatności w sieci. Dlatego też zakup przez PayPal jest w pełni bezpieczny, ponieważ opiera się na sprawdzonym systemie, który zyskał wielkie zainteresowanie nie tylko w Polsce, lecz także i na całym świecie.

PayPo – zapłać za zakupiony przedmiot później

Kolejną formą płatności jest możliwość skorzystania z systemu pożyczkowego PayPo, który jest coraz bardziej znany Polakom. Jest to Polski system, który oferuje możliwość sfinansowania naszych zakupów w czasie rzeczywistym. Dzięki temu dokonujemy płatności za zakupiony przedmiot do 30 dni, już na rzecz naszego pożyczkodawcy. W zależności od wybranej oferty, możemy cieszyć się darmową pożyczką, bądź oprocentowaną na zasadach, na które się zgodziliśmy.

PayU Raty – kolejna metoda, dzięki której zapłacimy za zakupy później

Jeśli interesują nas bezpieczne zakupy z odroczoną formą płatności, PayU Raty ma dla nas ofertę, dzięki której możemy dokonywać płatności w określonym czasie. Forma płatności jest dzięki sprawdzonej marce, która od lat działa w Polsce i oferuje swoje usługi przykładowo na platformie aukcyjnej Allegro. Dzięki temu, poziom zaufania jest bardzo wysoki i daje nam pewność poprawności całego zakresu płatności. Warunki są jasne i klarowne, dzięki czemu zawsze wiemy ile i kiedy mamy zapłacić za przedmiot, który kupiliśmy w systemie odroczonej płatności.

Blik – wygodna forma dzisiejszych czasów

BLIK to kolejna z form płatności, która coraz częściej wykorzystywana jest także i w sieci. Metoda BLIK w sklepach internetowych jest na całe szczęście w pełni bezpieczna. Transakcja wykonywana jest bowiem w współpracy z firmą, która legalnie działa na terenie naszego kraju i ma obowiązek oferować nam sprawdzone i bezpieczne formy płatności.

Jeśli BLIK jest naszą domyślną formą płatności w innych miejscach, nie musimy się jej obawiać w sklepie internetowym. Jest to kolejne, naturalne środowisko, w którym możemy poruszać się z tą formą płatności.

Przelew tradycyjny – dlaczego warto sobie odpuścić

Przelew tradycyjny to forma, która jest najmniej wykorzystywana w dzisiejszych czasach. Niemniej jednak sklepy internetowe są poniekąd zmuszone do tego, aby oferować standardową formę płatności. Tej opcji jednak nie polecamy, ponieważ myląc się przykładowo przy podawaniu numeru konta, nasza płatność może nie dotrzeć do sklepu.

Płatność za pobraniem – dobra alternatywa dla osób, które chcą czuć się bezpiecznie

Na samym końcu warto poruszyć kwestię płatności „za pobraniem”. Takowa jak najbardziej jest bezpieczna i stosowana przez osoby, które nie ufają podmiotom u których dokonują zakupów. Niemniej jednak, podczas płatności za pobraniem trzeba mieć świadomość tego, że dopłacamy za wysyłkę i to nie mało. Spowodowane jest to zdecydowanie większym cennikiem firm wykonującym wysyłkę towaru. Przesyłki za pobraniem są bowiem droższe z uwagi na to, że trzeba wykonać dodatkowo zlecenie wypłaty pieniędzy do podmiotu, który ma je uzyskać za zapłacony przez nas przedmiot.

 

Pokaż więcej wpisów z Maj 2021

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 281 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-20
Wszystko w jak najlepszym porządku.obsluga telefoniczna bardzo dobra.
2024-02-16
Wszystko OK.Polecam
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel