Samsung Galaxy M12 telefon, który kusi dużą baterią!

2021-03-12
Samsung Galaxy M12 telefon, który kusi dużą baterią!

Koreański producent w ostatnim czasie zauważył duży potencjał w rynku telefonów z dużym zasięgiem baterii. Nie pozostało więc niż innego, niż po sukcesie ostatniego modelu z dużą baterią, zaprezentować nowy model telefonu, który także imponuje baterią o pojemności 7000 mAh. Dziś przyjrzymy się modelowi Galaxy M12, który będzie dysponował jedną z największych baterii na rynku. Zapraszamy do sprawdzenia naszej publikacji na ten temat!

Kolejny model z serii „M” zasila gałąź, która ma wyróżniać się bardzo wysokim zakresem baterii. W tym wypadku mowa o łącznej pojemności, na poziomie 700mAh. Taka bateria z pewnością przełoży się na długi czas działania telefonu, przez co jest to łakomy kąsek zarówno dla rozwiązań domowych, jak i biznesowych.

Oprócz bardzo wydajnej baterii, dostaniemy także bardzo atrakcyjny dla oka smartphone, który będzie idealnym rozwiązaniem dla różnych grup docelowych. Patrząc na jego wygląd śmiało można stwierdzić, iż jest to smartphone, który będzie miał konkurować głównie w rozwiązaniach biznesowych, w 2021 roku.

Jest to bardzo możliwe, ponieważ skromny, aczkolwiek elegancki i gustowny wygląd idealnie wpisuje się w potrzeby biznesowe, jakie są dziś do spełnienia w świecie nowoczesnej mobilności. Dzięki temu Samsung M51 ma zdecydowanie dobre aspiracje, aby stać się jednym z częściej wybieranych rozwiązań dla małego i średniego biznesu na całym świecie, również w Polsce. Wiele zależy także od ceny końcowej, którą Samsung wyznaczy w tym modelu.

Jakie parametry będzie oferował nam Samsung Galaxy M51?

Smartphone który ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku, będzie cechować się wymiarami 163,9 x 75,9 x 8,9 mm, co przełoży się na posiadanie 6,5 calowego wyświetlacza. Niestety na ten moment nie mamy informacji na temat jego rozdzielczości, ani pozostałych cech. Wiemy jednak, że przedni ekran będzie posiadać specjalne wcięcie, które będzie przygotowane na obiektyw przedniego aparatu. Wcięcie będzie na środku, co z pewnością ucieszy fanów eleganckich rozwiązań.

Jeśli zaś chodzi o tył telefonu, tutaj znajdziemy wysepkę z czterema aparatami, oraz niżej usytuowaną lampą doświetlającą typu LED. Prawy bok został zarezerwowany na widoczne przyciski głośności, a także przycisk zasilania. Ostatnie miejsce zostało z kolei zarezerwowane na czytnik linii papilarnych, który został przygotowany w bardzo ciekawy sposób.

Pozostałe rynki również nie są obojętne

Dlatego też Samsung już wcześniej ogłosił swoją strategię, która polega na doprowadzeniu odpowiednich modeli, przykładowo na rynek indyjski (tutaj trafi odpowiednik o nazwie F12). Odpowiednik oczywiście będzie cechował się tą samą baterią, która będzie na poziomie 7000 mAh.

W najbliższych tygodniach powinniśmy otrzymać zdecydowanie więcej informacji zarówno na temat Europejskiego M12 jak i jego brata o nazwie F12.

Obie premiery są zaplanowane na pierwsze kwartały 2021 roku, co tylko udowadnia, że bardzo szybko poznamy wszystkie szczegóły na temat nowych produktów od marki Samsung.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2021
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 278 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-17
Profesjonalizm na każdym etapie zakupów
2023-12-20
Wszystko sprawnie i szybko
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel