Jedna z najważniejszych premier 2020 roku - iPhone 12

2020-10-04
Jedna z najważniejszych premier 2020 roku - iPhone 12

Kolejny model Amerykańskiego producenta zbliżał się do nas wielkimi krokami. Fani marki zostali poinformowani już 8 września o tym, aby rezerwować sobie czas we wtorek 15 września. Wtedy miała odbyć się właśnie prezentacja, która miała zwiastować wielkie odsłonięcie kart, jeśli chodzi o najnowszy produkt Apple. Oczywiście data wydarzenia sygnowana na 15 września nie oznaczała pełnej premiery produktu a jedynie jego przedstawienie światu. Prezentacja miała na celu przekonać nie tylko aktualnych użytkowników iPhone, lecz także i tych niezdecydowanych.

iPhone 12 – wydarzenie, które odbyło się 15 września

Właściwie mówimy tutaj o prezentacji, która odsłoniła wszystkie karty odnośnie najnowszego modelu z linii iPhone. Jesień jest czasem corocznej premiery smartfonów marki Apple, dlatego i tym razem nie mogło zabraknąć akcentu Amerykańskiego koncernu, który chciał zaprezentować najnowszy model z jak najlepszej strony.

Czym tym razem miał oczarować nas iPhone 12? Fani serii najbardziej docenili tym razem wygląd, który może zwiastować nam najładniejszego Iphona, jakiego do tej pory mieliśmy okazję oglądać. W ostatnich latach wygląd oferowanych nam modeli zszedł trochę na bok, ponieważ Amerykański koncern stawiał na wyścig technologii, który w tym roku znacząco wyhamował z uwagi na koronawirusa.

Nowy iPhone 12 został więc dopracowany pod względem wyglądu, dlatego po jego zakupie futerał na telefon będzie rzeczą obowiązkową, jeśli chcemy utrzymać nasz telefon w nienagannej formie.

apple logo

iPhone 12 – specyfikacja techniczna

Oczywiście producent zapewnił sobie szereg furtek, dzięki którym dozuje informacje, jednocześnie stosując zwiększanie napięcia wraz z przybliżaniem się daty premiery telefonu. Na dzień dzisiejszy wiemy jednak, że iPhone 12 będzie wyposażony w nowszy, potężniejszy procesor Apple A14 Bionic, który wykonany został w 5-nn litografii. Oprócz tego wiemy, że bazowy model będzie oferować nam 6 GB pamięci RAM.

Producent szacuje, że wykorzystane podzespoły wygenerują wydajność nawet do 40% wyższą w porównaniu do poprzednich modeli tej marki.

Iphone 12 ma się doczekać także nowego systemu iOS 14, który także będzie cechować się lepszą wydajnością, która podniesie prędkość telefonu w znaczącym stopniu. Każdy iPhone 12 ma także zostać wyposażony w ekran 60 Hz OLED, co jeszcze bardziej zwiększy nasze doświadczenia względem samego ekranu.

Z pewnością interesują Państwa parametry obiektywów. Dużo o nich nie wiadomo. Wiadome jest jednak to, że iPhone 12 ma posiadać 2 aparaty, natomiast Phone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max zostaną wyposażone w potrójny aparat z dodatkowym sensorem LiDAR oraz teleobiektyw.

iPhone 12 – ceny

Kolejnym z elementów, który może nas interesować po specyfikacji jest oczywiście cena urządzenia. Ta została ustanowiona na 3600 zł za podstawowy model z serii „12”. Jeśli zaś chodzi o droższy model telefonu iPhone 12 Pro, tutaj musimy spodziewać się ceny 5100 złotych. Najdroższy będzie oczywiście iPhone 12 Pro Max, którego cena została ustawiona na poziomie 5700 złotych.

Czy jednak te ceny dziwią? Fani marki Apple w ostatnich latach także musieli spodziewać się podobnych cen, przez co dzisiejsze ceny nie powinny nikogo szokować. W zamian jednak dostajemy najbardziej dopracowane wersje telefonów z rodzinny iPhone, co pozwala nam na szybką i bezproblemową pracę i rozrywkę.

Warto także pamiętać, że iPhone 12 otrzymają zarówno wersje 4G LTE jak i wersje 5G. Czy zostanie to odpowiednio oznaczone w modelach? Raczej nie.

iPhone 12 – kiedy trafi na rynek?

Jest to chyba najważniejsze pytanie, które zadają sobie osoby zainteresowane zakupem tego modelu smartphone. Póki co nie znamy dokładnej daty premiery, lecz ta zostanie nam ujawniona niebawem. Możemy być natomiast pewni jednego, premiera iPhone 12 będzie przypadać na listopad 2020, czyli najgorętszy okres, jeśli chodzi o zakup elektroniki (dodając do tego fakt, że w tym samym okresie mają premiery najnowsze generacje najbardziej popularnych konsol na świecie).

 

Pokaż więcej wpisów z Październik 2020
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 278 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-17
Profesjonalizm na każdym etapie zakupów
2024-01-13
Polecam !
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel