Dowcipkowanie Xiaomi i Samsunga z Apple

2020-11-16
Dowcipkowanie Xiaomi i Samsunga z Apple

Apple jak zwykle lubi mieszać na rynku. Przykładem jest ostatnia sytuacja, w której nowe Iphone’y są sprzedawane bez ładowarek. Nie umknęło to konkurencji, która postanowiła bardzo szybko podchwycić ten temat i zakpiła z Amerykańskiego giganta. Zarówno Samsung jak i Xiaomi bardzo szybko opublikowały wpisy na ten temat. Zresztą zobaczcie sami!

https://www.facebook.com/SamsungCaribbean/posts/4610541622352343

> Nie wszyscy wiedzą o nowej strategii, dlatego warto o niej przypomnieć. Marka Apple postanowiła zmienić swoją strategię sprzedażową i aktualne modele dostępne w swojej ofercie Europejskiej i nie tylko (wyjątek stanowi Francja), są sprzedawane zarówno bez ładowarek sieciowych jak i słuchawek.

Co więcej, tyczy się to nie tylko najnowszych modeli z serii 12, lecz także iPhone’a 11, XR czy SE.

Zmiana podejścia do klienta została bardzo szybko zweryfikowana przez konkurencję na rynku, która bardzo szybko postanowiła wytknąć ten błąd amerykańskiemu gigantowi.

Samsung zakpił z Apple na swoim oficjalnym profilu Facebook, umieszczając specjalny post informujący o tym, że ładowarka sieciowa w ich telefonach jest dostępna w standardowym wyposażeniu.

Xiaomi z koeli poszło o krok dalej, tworząc reklamę z informacją: „nie martw się, niczego nie zostawiliśmy poza pudełkiem”

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2020
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 278 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-17
Profesjonalizm na każdym etapie zakupów
2024-01-13
Piekne etui, piękny odcień czerwieni, wytłoczka według własnych wyborów. Jestem zachwycona. Kontakt e - mailowy od początku zamówienia po realizację na najwyższym poziomie. Dostawa ekspresowa. To mój trzeci zakup i na pewno nie ostatni. Polecam.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel