Back case dla Samsung Galaxy Z Flip4 czy to nowy hit?

2023-03-06
Back case dla Samsung Galaxy Z Flip4 czy to nowy hit?

Wprowadzenie back casa Surazo dla Samsung Galaxy Z Flip4  na rynek to bardzo ważne wydarzenie, ponieważ oznacza to rozszerzenie oferty i danie nowych możliwości.

Back case dwuczęściowy jest wykonany z tworzyw sztucznych oraz skóry, co pozwala na uzyskanie dodatkowej ochrony przed uderzeniami i upadkami. Etui jest specjalnie zaprojektowane z myślą o konkretnym modelu telefonu, co pozwala na idealne dopasowanie i ochronę telefonu. Zaletą back case jest przede wszystkim ochrona tylnej obudowy telefonu przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi.

Skóra, z której jest uszyty, jest nie tylko estetyczna, ale również bardzo trwała i odporna na mechaniczne uszkodzenia. Dzięki temu etui jest w stanie służyć przez długi czas, nie tracąc swojego pięknego wyglądu. Etui wyprodukowane zostało w kilkunastu kolorach oraz rodzajach skór. Dostępne są skóry nubukowe, licowe, drukowane oraz crazy horse.

W górnej części etui znajduje się Finger holder. Jest to uchwyt na palec, to funkcjonalność poszerzająca możliwości etui przeznaczona do telefonów komórkowych. Jest to mały metalowy element zamontowany do tylnej części etui, którego zadaniem jest ułatwienie trzymania telefonu w dłoni oraz zwiększenie stabilności podczas używania kamery. Finger holder pozwala na trzymanie telefonu zaledwie jednym palcem, co pozwala na swobodne trzymanie telefonu bez obawy o łatwe wyślizgnięcie się z dłoni.

Back case ma dolną część etui przeznaczoną na kartę, którego główną funkcjonalnością jest schowanie karty kredytowej czy dowodu osobistego. Etui na kartę skórzane jest bardzo funkcjonalne, ponieważ pozwala na przechowywanie kart oraz dokumentów w jednym miejscu, co ułatwia ich przenoszenie oraz uchroni przed zgubieniem.

Etui na kartę składa się zatem z dwóch niezależnych części, górnej, która jest przeznaczona do Finger holdera, oraz dolnej, która służy do przechowywania kart. Wewnętrzna część etui wykonana jest z dostosowanej gumy.

Sukces wprowadzenia nowego produktu na rynek jest potwierdzony przez reakcje klientów w 2023 roku, którzy chwalą je za kolorystykę i dopasowanie do Z Flip 4. Jest to najważniejsze kryterium opisujące produkt.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2023
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 278 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-25
Etui zgodne z opisem. Świetnie się prezentuje,wykonane z wysokiej jakości skóry.
2023-09-11
ok
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel